Kontakt

Urząd Gminy Chełmiec
ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec
tel.: 18 414 56 10,
fax: 18 414 56 43
e-mail: gmina@chelmiec.pl
Godziny pracy:
pon. - pt.: od 7:30 - 15:30
WYKAZ TELEFONÓW

Straż Gminna w Chelmcu

ul. Papieska 2 33-395 Chełmiec
tel. 18 414 56 50
www.strazgminna.chelmiec.pl strazgminna@chelmiec.pl
Październik 2014
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Najnowsze aktualności:

2014-10-20 Zakończono remont remizy w Paszynie w ramach projektu "Małopolskie Remizy"
2014-10-20 Ruszyła piata transza wypłat na kolektory słoneczne !!!
2014-10-17 KOMUNIKAT Gminnej Komisji Wyborczej w Chełmcu z dnia 17 października 2014 r. o terminie losowania składów obwodowych komisji wyborczych powołanych do przeprowadzenia wyborów radnych do rad gmin, rad powiatów i sejmiku województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w wyborach zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Komunikat

2014-10-17 Koniec pustosłowia – wójt stawia na konkrety!
2014-10-17 Konkurs plastyczny pn. „Ocalić od zapomnienia – Postać Józefa Piłsudskiego”
2014-02-25 Mistrzostwa Gminy Chełmiec szkół podstawowych oraz gimnazjum w narciarstwie zjazdowym

Na stoku w Cieniawie 21.02.2014r odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec szkół podstawowych oraz gimnazjum w narciarstwie zjazdowym. Udział w zawodach wzięło 55 zawodników i zawodniczek ze szkół z Chomranic, Piątkowej,  Chełmca, Marcinkowic, Świniarska, Wielogłów, Paszyna, Biczyc Dolnych oraz Librantowej.

W poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się:

 

Szkoła Podstawowa dziewczęta: Kl I – IV

  1. Bańkowska Monika – SP Librantowa
  2. Pasiut Zuzanna – SP Chełmiec
  3. Trzajna Martyna – SP Librantowa
  4. Zdunek Julia – SP Piątkowa
  5. Motyka Karolina – SP Piątkowa

 

Szkoła Podstawowa chłopcy: Kl. I - IV

  1. Jawor Bartłomiej – SP Wielogłowy
  2. Hudyka Hubert – SP Piątkowa
  3. Nowak Kornel – SP Chełmiec
  4. Warzecha Jakub – SP Piątkowa
  5. Iwański Jakub – SP Chełmiec

 

Szkoła Podstawowa dziewczęta Kl. V – VI

  1. Mularczyk Maja – SP Wielogłowy
  2. Miczołek Sonia – SP Paszyn
  3. Machowska Klaudia – SP Chełmiec
  4. Kowalczyk Laura – SP Świniarsko
  5. Słaby Aleksandra – SP Piątkowa

 

Szkoła Podstawowa chłopcy KL. V- VI

  1. Chęsiak Szymon – SP Chełmiec
  2. Czaja Paweł – SP Biczyce Dolne
  3. Koceniak Mikołaj – SP Biczyce Dolne
  4. Popardowski Łukasz – SP Chełmiec
  5. Liber Patryk – SP Świniarsko

 Gimnazjum dziewczyny

  1. Czaja Dominika – Gimnazjum Chełmiec
  2. Baniak Zuzanna - Gimnazjum Chełmiec
  3. Dudczyk Julia - Gimnazjum Chełmiec
  4. Kaczmarczyk Zuzanna - Gimnazjum Chełmiec
  5. Leśniara Kinga – Gimnazjum Chomranice

 Gimnazjum chłopcy:

  1. Mężyk Albert – Gimnazjum Świniarsko
  2. Szczygieł Michał – Gimnazjum Paszyn
  3. Stawiarski Filip -  Gimnazjum Biczyce Dolne
  4. Król Karol – Gimnazjum Chełmiec
  5. Kocoń Grzegorz – Gimnazjum Chełmiec

Najlepsza trójka zawodników w poszczególnych kategoriach otrzymała pamiątkowe puchary a szóstka dyplomy.

Wszyscy uczniowie zostali na zawody zawiezieni a po ich zakończeniu odwiezieni do swoich szkół.

Najlepsza czwórka w każdej kategorii uzyskała awans do Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego.

Zawody przeprowadzili oraz sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego z gminy Chełmiec.