Mistrzostwa Gminy Chełmiec w halowej piłce nożnej Gimnazjów dziewcząt

Wiadomości
...

30.09.2016r w hali sportowej w Świniarsku odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w halowej piłce nożnej  Gimnazjów dziewcząt. W turnieju wystartowało 7 drużyn z terenu gminy Chełmiec  – Trzetrzewina, Chomranice, Paszyn, Chełmiec, Wielogłowy, Librantowa, Marcinkowice.

Grano w  2 grupach następnie półfinały, mecz o III miejsce oraz finał. W półfinałach Chomranice pokonały Trzetrzewinę 3 :0 a Wielogłowy wygrały z Paszynem 2:0

I miejsce w turnieju zdobył zespół z Gimnazjum w Chomranicach zwyciężając w finale drużynę z Wielogłów 1: 0 . Trzecie miejsce zajęła drużyna z Paszyna, która pokonała  zespół z Trzetrzewiny także 1:0

3 najlepsze drużyny  otrzymały  puchary , a pozostałe pamiątkowe dyplomy. Drużyna z Chomranic  będzie  reprezentować Gminę Chełmiec na zawodach międzygminnych, które odbędą się 11.10.2016r w Brzeznej. Puchary oraz nagrody w postaci karnetów na basen dla najlepszych drużyn wręczał Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski. Wszystkie drużyny zostały na zawody zawiezione a po ich zakończeniu odwiezione do swoich szkół.